Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ g let arkl havaland r c ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "g let arkl havaland r c" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Solar Pond Aerobic Surge Aerator Floating Lagoon Aerators 55kgs 1,35kg/H
| Δύναμη εισαγωγής | 1.5KW |
|---|---|
| Αποδοτικότητα δύναμης | 2.4kg/(KW·χ) |
| Βάρος | 55kgs |
| Ταχύτητα στροφείων | 34rpm |
αερισμός λιμνών απόβλητου ύδατος χαλκού 304#SS 3PH οικοδεσποτών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος 70M
| Ταχύτητα στροφείων | 34rpm |
|---|---|
| Αναλογία μειωτών | 14:1/16:1 |
| Ύφος μειωτών | Ύφος σκουληκιών |
| Βάρος | 55kgs |
55kgs Fish Farming Surge Aerator Floating Jet Aerator για κάλυψη 4002m2
| Ικανότητα άντλησης | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Ύφος μειωτών | Ύφος σκουληκιών |
| Αναλογία μειωτών | 14:1/16:1 |
| Αεροβική ικανότητα | ≥1.35kg/h |
1,5 kw Fish Pond Solar Powered Pond Oxygenator Bubble Aerator for Pond
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 90% |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC |
| Μήκος καλωδίων | 5m |
AC DC Fish Pond Oxygenator Fish Pond Aerator 5m 10W 2,5L/Min
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC |
|---|---|
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 90% |
| Βάρος | 1.5kg |
| Μέγεθος | 25x15x20cm |
ηλιακό τροφοδοτημένο Oxygenator συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 50dB λιμνών αλιείας 25x15x20cm για τη λίμνη
| Ποσοστό ροής αέρα | 2.5L/min |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | <50db> |
| Κατανάλωση ισχύος | 10W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
2,5L/Min Fish Pond Oxygenator Impeller Pond 25 X 15 X 20cm
| Ποσοστό ροής αέρα | 2.5L/min |
|---|---|
| Βάρος | 1.5kg |
| Κατανάλωση ισχύος | 10W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC |
Ηλιακός οξυγονωτής πλωτής λίμνης 1,5kg για λιμνούλα ψαριών με γαρίδες
| Ποσοστό ροής αέρα | 2.5L/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λίμνη ψαριών |
| Κατανάλωση ισχύος | 10W |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 90% |

