Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
50Hz 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming Aerator SS304
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
1hp 0,75KW Pond Paddle Wheel Aerator Aerator Aquaculture
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Εξοπλισμός αερισμού ιχθυοτροφείου 1,5 KW Pond Paddle Wheel Aerator
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
4046m2 έως 20234m2 Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming for Aerating
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Προσαρμοσμένη αντλία αέρα 1,2m3/H Solar Paddle Wheel Aerator Fish Farm Air Pump 2m
| Θόρυβος: | ≤50db |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 1.2m ³ /h |
| Δύναμη: | Ηλιακός |
1450r/min SS Aquaculture Paddle Wheel Aerator For Pond 700*550*750mm
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 10m Τροχός κουπιών καλωδίου για λιμνούλα με ψάρια
| Περιοχή αερισμού: | 3000μ² |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας |
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
1,5kw 220V Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Διάρκεια ζωής: | ≥20 έτη |
10W Solar Paddle Wheel Aerator 50db Αθόρυβη ηλιακή αντλία οξυγόνου
| όνομα: | Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια, λίμνη ψαριών, λίμνη |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
45kg 3,5m3/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1,5kw Solar Powered
| Δύναμη: | 1.5KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
| Μήκος καλωδίων: | 10m |

