Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
Ηλιακός αεριστής 1hp SS304 2 Πτερωτή Paddle Wheel Aerator για λίμνη ιχθυοκαλλιέργειας
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
2 Πτερωτή Solar Paddle Wheel Aerator
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
Φορητό Fishing Solar Paddle Wheel Aerator Diffuser Farming Floating Fountains for Large Ponds
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
2HP Fish Solar Pond Aerator Floating Hdpe Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
50Hz Υψηλής Ταχύτητας Αεριστήρες Long Arm Paddle Wheel Aerator 45kg
| Ποσοστό ροής: | 3.5m ³ /min |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάρκεια ζωής: | ≥20 έτη |
Aquaculture 2m Solar Paddle Wheel Aerator 20kg Solar Powered
| Ποσοστό ροής: | 1.2m ³ /h |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | ≥10 έτη |
| Βάθος αερισμού: | 2m |
220v Fish Shrimp Aquaculture Paddle Wheel Aerator Fish Production Farm Pond Bubbler
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Shrimp Solar Paddle Wheel Aerator 0,75kw Paddle Wheel Aerator Farming
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
4 Πτερωτές Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1.5Kw 380V Paddle Wheel Aerator Solar
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Farming Fishing Solar Paddle Wheel Aerator 0,75KW Φορητός διαχύτης αέρα λιμνών
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |

