Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
50Hz 220V 500W Farm Pond Aerator Pump Fish Keeping Large Pond Bubbler
| Βάρος: | 10KG |
|---|---|
| Υγρασία εργασίας: | ≤90% |
| Τάση: | 220V |
220V OEM Electric Fish Farm Aerator 200L/Min Electric Wheel Aerator 10kg
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ποσοστό ροής: | 200L/min |
10W 50m2 από ανοξείδωτο χάλυβα Farm Pond Fountain Paddle Wheel Solar Aerator for Fish Pond
| όνομα: | Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών |
|---|---|
| Βάρος: | 20KG |
| Θόρυβος: | ≤50db |
200W επιπλέουσα ρόδα 2m κουπιών πηγών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ηλεκτρική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 110V για τα ψάρια
| Συχνότητα: | 60Hz |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
| Κατανάλωση ισχύος: | 200w |
0,75Kw Floating Fish Farming Aerator Electric Solar Pond Aerator for Fish Pond
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
1800 Cfm Paddle Wheel Large Pond Aerator High Speed for Oxygenation 12140m2 έως 40468m2
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
2 Πτερωτή 0,75Kw Water Wheel Pond Aerator 380V Fish Farm Pond Water
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
220V Pond Pump Pump Aerator υψηλής απόδοσης για βιομηχανική χρήση
| Βασικά σημεία πώλησης: | Ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Θόρυβος: | ≤60dB |
| Βάρος: | 20KG |
2.6KG/H ρόδα 1.0HP κουπιών αερισμού αγροτικών λιμνών υδατοκαλλιέργειας αγροτικών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
ηλιακή τροφοδοτημένη λίμνη 4 συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας 48v 25m3/H ρόδα κουπιών συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών 1 στρέμματος
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Υλικό: | ΠΛΑΣΤΙΚΟ ABS |

