Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
2 Wheels Shrimp Fish Farm Aerator Shrimp Farming
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
220V στροφείο χαμηλού θορύβου 110v 4.5kg/H αντλιών λιμνών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
50000h Σιντριβάνι Πτερωτή Αεριστής 1450rpm Εξοπλισμός Υδατοκαλλιέργειας Πτερωτή 4,5kg/H
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 2.5m3/h |
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
1,2 m Aquaculture Pump Pump Pump Pump Πτερωτή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
|---|---|
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |
Ηλεκτρικός αεριστήρας 110V με τροχό νερού για καλύτερη κυκλοφορία οξυγόνου
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
| Τάση: | 110V |
Ηλιακός τροφοδότης Water Wheel Pond Aerator 8kg 20000h
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60Hz |
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
Water Wheel Pond Aerator αεριστήρας βρύσης νερού
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
3000L/H 60dB Αντλία οξυγόνου ηλιακής ενέργειας Αεριστήρας νερού
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 200w |
| Βάρος: | 8KG |
Shrimp Farm Pond Aerator Paddle Water Wheel Aquaculture Fish Farm Air Pump
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
DC48V 1KW Water Wheel Pond Aerator for Prawn Pond Solar Paddle
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |

