Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
Συσκευές αερισμού πλωτής λίμνης 10W Lake Solar Powered Floating Pond Aeration Devices for ιχθυοκαλλιέργεια
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |
|---|---|
| Δύναμη: | Ηλιακός |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια, λίμνη ψαριών, λίμνη |
2HP Automatic Surge Aerator Τύπος Floating Surface Aerator For Fish Pond
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
200W Water Wheel Pond Aerator 2,5m3/Min
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
Χαμηλού θορύβου 60dB Water Wheel Pond Aerator 10m Cable Solar Water Oxygenator
| Διάρκεια ζωής: | ≥20000h |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60Hz |
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
Lakes 2m Solar Power Oxygen Air Pump Solar Powered Fish Pond Aerator 10W
| Θόρυβος: | ≤50db |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
| Δύναμη: | Ηλιακός |
60Hz Water Wheel Pond Aerator 60dB 2m Aquaculture Aeration Systems
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
60Hz Electric Pond Aerator Aerator Floating Pond Aerator Solar
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών |
|---|---|
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Aquaculture Paddle Water Wheel Pond Aerator Fish Shrimp 2 Impellers
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
1450rpm υψηλό στροφείο αντλιών πηγών ικανότητας 1450rpm μεταφοράς οξυγόνου συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 20kg στροφείων
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
| όνομα: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων εξοπλισμού υδατοκαλλιέργειας |
Αερισμός απόβλητων υδάτων Prawn Pond Aeration 1HP Electric 2 Impellers Aeration In Shrimp Ponds
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |

