Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
2m Water Wheel Pond Aerator 60dB Low Noise Solar Powered Paddle Wheel
| Διάρκεια ζωής: | ≥20000h |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
1HP Pond Paddle Wheel Fountain Systems Aeration for Fish Pond Oxygenation
| Μέγιστο ποσοστό ροής αέρα: | 1800 Cfm |
|---|---|
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
Aquaculture Water Wheel Pond Aerator Paddle Wheel 45AH
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
Αεριστήρας υψηλής ταχύτητας 750W 1450r/Min 50Hz Pond Paddle Wheel Long Arm
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Περιοχή αερισμού: | 3000μ² |
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
300R/Min 1,1kw Πλωτήρας αιωρούμενης επιφάνειας Solar Paddle Wheel Fish Pond Splash Float
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Περιοχή ελέγχου (MU): | 4-10 |
220V 1,5kw Farm Pond Long Arm Paddle Wheel Aerator for Shrimp Farm Aquaculture
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
| Διάρκεια ζωής: | ≥20 έτη |
Paddle Wheel Solar Powered Oxygenator DC12V 50m2 Fish Pond Aerator
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια, λίμνη ψαριών, λίμνη |
| Τάση: | DC12V |
0,75KW Shrimp Farming Aerator Water Wheel Aerator for Prawn Pond Paddle Wheel
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
υψηλό ποσοστό ροής CE στροφείων ροδών κουπιών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων 1.2m 2.5m3/H
| Δύναμη: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα δύναμης: | ≥1.5kg/kw.h |
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |
110V 220V Electric Pond Paddle Wheel Fish Farm Aerator For Ponds Lakes
| HP: | 1hp |
|---|---|
| Τάση: | 110v/220v/380v/440v |
| Βάρος: | 25 λίβρες |

