Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond paddle wheel aerator ] αγώνας 125 προϊόντα.
συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών 45kg 220V για τα συστήματα 1.5kw αερισμού υδατοκαλλιέργειας
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Συχνότητα: | 50Hz |
SS304 Αεριστής Αντλίας Αεροτροφείου Ιχθυοτροφείου για Λίμνη Ιχθυοκαλλιέργειας 12140m2 έως 40468m2
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Fish Farming Shrimp Pond Aerator Aquaculture Water Wheel Pond
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Αεριστήρας ιχθυοτροφείου με διάμετρο εξόδου 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 200L/min |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
60dB Fish Pond Aeration System Aerator Pond Fishing Pond Θερμοκρασία λειτουργίας 0 έως 40C
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0-40℃ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση ισχύος: | 500W |
Σύστημα αερισμού ηλιακής λίμνης από ανοξείδωτο χάλυβα Solar Pond Oxygenator 200L/Min
| Υγρασία εργασίας: | ≤90% |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 500W |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
CE 220V FISH FARM FLOATING SOLAR POND AERATOR FOR FISH POND 50mm
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Δύναμη: | Ηλεκτρικός |
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
Ηλιακός αερισμός ιχθυοτροφείου 500W Αντλία αέρα Fish Farm
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
| Βάρος: | 10KG |
Ανοξείδωτο ατσάλι 304 Fish Farm Aerator 3M
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
1hse Power Solar Powered Surface Aerator 48v
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Υλικό: | ΠΛΑΣΤΙΚΟ ABS |

