Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα υδατοκαλλιέργειας συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος σκουληκιών 14:1 16:1 για τη βιομηχανική επεξεργασία απόβλητου ύδατος
| Κύμα που κάνει τη δύναμη: | ≥70m |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 1680*900mm |
| Κάλυψη καλλιέργειας: | 4002㎡ |
34rpm Surge Aerator Floating Aerators Επεξεργασία λυμάτων 2,4kg/Kwh με πλωτήρα HDPE
| Δύναμη εισαγωγής: | 1.5KW |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 1680*900mm |
| Κάλυψη καλλιέργειας: | 4002㎡ |
Πλωτό σύστημα αερισμού Copper 304SS 3PH Surge Aerator with Worm Style Reducer
| Δύναμη εισαγωγής: | 1.5KW |
|---|---|
| Πλήθος: | Χαλκός και 304#SS 3PH |
| Αεροβική ικανότητα: | ≥1.35kg/h |
Υψηλή ταχύτητα 34 rpm Surge Aerator Fish Farming For Wave Making Strength ≥70m/S²
| Δύναμη εισαγωγής: | 1.5KW |
|---|---|
| Βάρος: | 55kgs |
| Κάλυψη καλλιέργειας: | 4002㎡ |
200kg Αεραντλία αεριοστροβίλου 3 φάσεων Fish Farm 1,5kg/Kwh 60Hz
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 2.5m3/h |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Υψηλή αποδοτικότητα |
60dB εξοπλισμός υδατοκαλλιέργειας αεραντλιών υδατοκαλλιέργειας στροφείων αντλιών πηγών
| Αποδοτικότητα δύναμης: | ≥1.5kg/kw.h |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50000H |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
υψηλό ποσοστό ροής CE στροφείων ροδών κουπιών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων 1.2m 2.5m3/H
| Δύναμη: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα δύναμης: | ≥1.5kg/kw.h |
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |
Shrimp Solar Paddle Wheel Aerator 0,75kw Paddle Wheel Aerator Farming
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
στροφείο χαμηλού θορύβου 50000hours ροδών κουπιών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων 1.5kg/Kwh 60dB
| Θόρυβος: | ≤60dB |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
| Βάρος: | 20KG |
Χαμηλού θορύβου Surge Aerator Low Noise 70m Wave Making Strength 1,35kg/H 7200m3/H
| Ικανότητα άντλησης: | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Αναλογία μειωτών: | 14:1/16:1 |
| Διαστάσεις: | 1680*900mm |

