Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
55kgs Fish Farming Surge Aerator Floating Jet Aerator για κάλυψη 4002m2
| Ικανότητα άντλησης: | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Ύφος μειωτών: | Ύφος σκουληκιών |
| Αναλογία μειωτών: | 14:1/16:1 |
Paddle Wheel 1hp Fish Farming Aerator Aquaculture Aeration Systems 380v
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
50000h Σιντριβάνι Πτερωτή Αεριστής 1450rpm Εξοπλισμός Υδατοκαλλιέργειας Πτερωτή 4,5kg/H
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 2.5m3/h |
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
Αντλία νερού 30L/Min ηλιακής ενέργειας 220V Προσαρμοσμένη αντλία νερού από ανοξείδωτο χάλυβα
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
|---|---|
| Κεφάλι: | 30m |
| Πηγή ισχύος: | Ηλιακός |
Aquaculture 2m Solar Paddle Wheel Aerator 20kg Solar Powered
| Ποσοστό ροής: | 1.2m ³ /h |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | ≥10 έτη |
| Βάθος αερισμού: | 2m |
220V OEM Electric Fish Farm Aerator 200L/Min Electric Wheel Aerator 10kg
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ποσοστό ροής: | 200L/min |
Water Solar Submersible 50mm Διάμετρος Εισόδου 1hp Υποβρύχια Αντλία
| Τάση: | 220V |
|---|---|
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
4 Πτερωτές Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1.5Kw 380V Paddle Wheel Aerator Solar
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Μηχάνημα υδατοκαλλιέργειας 230v Fish Farm Aerator 1HP 2HP 3HP Long Arm Paddle Wheel Aerator
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |

