Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
1,5 kw Fish Pond Solar Powered Pond Oxygenator Bubble Aerator for Pond
| Συγκέντρωση οξυγόνου: | 90% |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC/DC |
AC DC Fish Pond Oxygenator Fish Pond Aerator 5m 10W 2,5L/Min
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC/DC |
|---|---|
| Συγκέντρωση οξυγόνου: | 90% |
| Βάρος: | 1.5kg |
5m Black Lake Pond Oxygenator Solar Oxygen Impeller Large Pond Oxygenator
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC/DC |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων: | 5m |
| Μέγεθος: | 25x15x20cm |
ABS 5m Pond Oxygenator Oxygen Supply Oxygenator for Fish Pond Aquarium
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λίμνη ψαριών |
| Ποσοστό ροής αέρα: | 2.5L/min |
Από ανοξείδωτο χάλυβα Pond Paddle Wheel Aerator Aeration In Fish Farming 16Ft
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τάση: | 110v/220v/380v/440v |
60Hz Electric Pond Aerator Aerator Floating Pond Aerator Solar
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών |
|---|---|
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
2m Water Wheel Pond Aerator 60dB Low Noise Solar Powered Paddle Wheel
| Διάρκεια ζωής: | ≥20000h |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
ηλιακό τροφοδοτημένο Oxygenator συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 50dB λιμνών αλιείας 25x15x20cm για τη λίμνη
| Ποσοστό ροής αέρα: | 2.5L/min |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | <50db> |
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |
Ηλιακός οξυγονωτής πλωτής λίμνης 1,5kg για λιμνούλα ψαριών με γαρίδες
| Ποσοστό ροής αέρα: | 2.5L/min |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λίμνη ψαριών |
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |
AC DC Fish Pond Συμπυκνωτής Οξυγόνου Γεννήτρια Οξυγόνου για Λίμνη ψαριών
| Εφαρμογή: | Λίμνη ψαριών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |

