Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
200W Water Wheel Pond Aerator 2,5m3/Min
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
60Hz Water Wheel Pond Aerator 60dB 2m Aquaculture Aeration Systems
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Χαμηλού θορύβου 60dB Water Wheel Pond Aerator 10m Cable Solar Water Oxygenator
| Διάρκεια ζωής: | ≥20000h |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60Hz |
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
200W επιπλέουσα ρόδα 2m κουπιών πηγών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ηλεκτρική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 110V για τα ψάρια
| Συχνότητα: | 60Hz |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
| Κατανάλωση ισχύος: | 200w |
2,5L/Min Fish Pond Oxygenator Impeller Pond 25 X 15 X 20cm
| Ποσοστό ροής αέρα: | 2.5L/min |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Κατανάλωση ισχύος: | 10W |
16 Ft Pond Paddle Wheel Aerator Farm Pond Air Pump 4046m2 έως 20234m2
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75KW |
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
Ηλιακός τροφοδότης Water Wheel Pond Aerator 8kg 20000h
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60Hz |
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
Αντλία DC 48V Small Fish Pond Pump 3 Inch Outlet 3m Large Pond Pumps 6000L/H
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Ανώτατη θερμοκρασία ύδατος: | 35℃ |
| Ανώτατο ποσοστό ροής: | 6000L/h |
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 60Hz 20ft 3.6KG/H ροδών κουπιών λιμνών ανοξείδωτου
| HP: | 1hp |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
Ρόδα κουπιών λιμνών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ανοξείδωτου 0.75KW 1.5KW για τη λίμνη ψαριών
| Τάση: | 110v/220v/380v/440v |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

