Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
25KG στο επιπλέον σύστημα 0,75 αερισμού 50Kg στην ηλιακή αντλία λιμνών ψαριών 2.2KW
| Όνομα προϊόντων: | Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας |
|---|---|
| Ποσοστό ροής: | 2-20m3/h |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια, λίμνη ψαριών |
Αποταμίευση ηλεκτρικής ενέργειας που επιπλέει την αεριωθούμενη ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών που επιπλέει τον κινητό ψεκασμό
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Περιοχή ελέγχου (MU): | 4-10 |
48V 1.1KW υποβρύχια επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα πηγών λιμνών λιμνοθαλασσών ηλιακή για το αγρόκτημα ψαριών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Περιοχή ελέγχου (MU): | 4-10 |
2 Oxygenator λιμνών 20m3/H που επιπλέει την αεριωθούμενη αποδοτικότητα 80% μεταφοράς οξυγόνου συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα υψηλή
| Ποσοστό ροής: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας |
| Ζωή υπηρεσιών: | ≥10 έτη |
60dB 60Hz Long Arm Paddle Wheel Aerator Paddle Wheel for Pond 25Lbs
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Συσκευές αερισμού 60Hz ανοξείδωτου χάλυβα Pond Paddle Wheel Aerator Devices for ιχθυοκαλλιέργεια
| Αποδοτικότητα δύναμης: | ≥1.25KG (KW.H) |
|---|---|
| Βάρος: | 25 λίβρες |
| Δύναμη: | 0.75KW |
Water Wheel Pond Aerator αεριστήρας βρύσης νερού
| Όγκος αέρα: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
25 X 15 X 20 cm Fish Pond Oxygenator 2,5L/Min Solar Powered Pond Oxygenator
| Επίπεδο θορύβου: | <50db> |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC/DC |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ηλεκτρικός αεριστήρας 110V με τροχό νερού για καλύτερη κυκλοφορία οξυγόνου
| Ποσοστό ροής: | 3000L/H |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
| Τάση: | 110V |
380V 440V Pond Paddle Wheel Aerator for Prawn Pond Low Noise 60DB
| Βάρος: | 25 λίβρες |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75KW |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |

