Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
Αντλία νερού ηλιακής ενέργειας 2,2 KW Ηλιακή υποβρύχια αντλία ISO για λίμνες
| Τύπος αντλιών: | Ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 50db |
| Κεφάλι: | 30m |
Fish Farming Shrimp Pond Aerator Aquaculture Water Wheel Pond
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
220V 1,5kw Farm Pond Long Arm Paddle Wheel Aerator for Shrimp Farm Aquaculture
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
| Διάρκεια ζωής: | ≥20 έτη |
Σύστημα αερισμού ηλιακής λίμνης από ανοξείδωτο χάλυβα Solar Pond Oxygenator 200L/Min
| Υγρασία εργασίας: | ≤90% |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 500W |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
2.6KG/H ρόδα 1.0HP κουπιών αερισμού αγροτικών λιμνών υδατοκαλλιέργειας αγροτικών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Ηλεκτρικός πλωτός αεριστής 1,5 KW Shrimp Pond Aerator για γαρίδα
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών 45kg 220V για τα συστήματα 1.5kw αερισμού υδατοκαλλιέργειας
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Συχνότητα: | 50Hz |
1450r/min SS Aquaculture Paddle Wheel Aerator For Pond 700*550*750mm
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
Αεριστήρας ιχθυοκαλλιέργειας 0,5 KW 60dB Επίπεδο θορύβου 50Hz Αεριστήρας Γαρίδας
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ποσοστό ροής: | 200L/min |
220V στροφείο χαμηλού θορύβου 110v 4.5kg/H αντλιών λιμνών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |

