Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
110V 220V 380V Pond Paddle Wheel Aerator Floating Solar Oxygenator 0,75KW
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση: | 110v/220v/380v/440v |
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
1,5HP 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Aerator Aquaculture Aerator για βιομηχανική επεξεργασία νερού
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
1800 Cfm Paddle Wheel Large Pond Aerator High Speed for Oxygenation 12140m2 έως 40468m2
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
Αντλία νερού 6000L/H Fish Pond Water Pump 25m3/H Solar Fish Pond Pump for Aquaculture
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 48v |
|---|---|
| Κεφάλι: | 5m |
| Λειτουργία: | Προσθήκη του οξυγόνου, άρδευση |
Επιπλέοντας 25mm όλοι σε ένα οξυγόνο αντλιών λιμνών που προσθέτουν την ηλιακή αντλία 5m αντλία οξυγόνου λιμνών
| Διάμετρος εξόδου: | 25mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Ανώτατο ύψος ανελκυστήρων: | 3m |
3 ίντσας υποβρύχια υδραντλία αντλιών λιμνών ψαριών εξωτερική για τη λίμνη
| Έξοδος: | 3 ΙΝΤΣΑ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Λειτουργία: | Προσθήκη του οξυγόνου, άρδευση |
1HP Pond Paddle Wheel Fountain Systems Aeration for Fish Pond Oxygenation
| Μέγιστο ποσοστό ροής αέρα: | 1800 Cfm |
|---|---|
| Περιοχή φόρτωσης: | 4046m ² - 20234m ² |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
Αντλία νερού λιμνών με ηλιακή ενέργεια Αεριστήρας 3 ιντσών 5m κεφαλής 2,2kg
| Διάμετρος εξόδου: | 25mm |
|---|---|
| Κάλυψη της περιοχής: | 333-666m2 |
| Ανώτατο ποσοστό ροής: | 6000L/h |
10W 50m2 από ανοξείδωτο χάλυβα Farm Pond Fountain Paddle Wheel Solar Aerator for Fish Pond
| όνομα: | Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών |
|---|---|
| Βάρος: | 20KG |
| Θόρυβος: | ≤50db |
220V Pond Pump Pump Aerator υψηλής απόδοσης για βιομηχανική χρήση
| Βασικά σημεία πώλησης: | Ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Θόρυβος: | ≤60dB |
| Βάρος: | 20KG |

