Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
Solar Pond Aerobic Surge Aerator Floating Lagoon Aerators 55kgs 1,35kg/H
| Δύναμη εισαγωγής: | 1.5KW |
|---|---|
| Αποδοτικότητα δύναμης: | 2.4kg/(KW·χ) |
| Βάρος: | 55kgs |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 10m Τροχός κουπιών καλωδίου για λιμνούλα με ψάρια
| Περιοχή αερισμού: | 3000μ² |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας |
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
50Hz 220V 500W Farm Pond Aerator Pump Fish Keeping Large Pond Bubbler
| Βάρος: | 10KG |
|---|---|
| Υγρασία εργασίας: | ≤90% |
| Τάση: | 220V |
4000rpm Πλωτό Σιντριβάνι με ηλιακή ενέργεια Εξοικονόμηση ενέργειας για Ponds Lakes
| Καύσιμα: | Ηλιακός που τροφοδοτείται |
|---|---|
| Μηχανή: | ΣΥΝΕΧΗΣ αβούρτσιστη μηχανή |
| Διάμετρος στροφείων: | 52 (εκατ.) |
Εξοπλισμός αερισμού ιχθυοτροφείου 1,5 KW Pond Paddle Wheel Aerator
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
4046m2 έως 20234m2 Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming for Aerating
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Aquaculture Solar Floating Aerator 48VDC 370W Fish Shrimp Pond Bottom Aerator
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Υλικό: | ΠΛΑΣΤΙΚΟ ABS |
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραντλιών λιμνών ψαριών οξυγόνου λιμνών αυτόματη για το αγρόκτημα ψαριών
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
ISO9001 45kg Aquaculture Paddle Wheel Aerator Pond Paddle Wheel Aerator
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μέγεθος: | 700*550*750mm |
Ενέργεια - επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας αποταμίευσης για τη λίμνη 220 μηχανή 380V
| Ταχύτητα: | 4000RPM |
|---|---|
| Dia εξόδου: | 3» |
| Διάμετρος στροφείων: | 52 (εκατ.) |

