Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
50Hz 60Hz Pond Paddle Wheel Aerator Fish Farming Aerator SS304
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
2,2KW Shrimp Farming Aerator Prawn Pond Aerator 16187m2 έως 48562m2
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
Aquaculture Pond Paddle Wheel Aerator 12140m2 έως 40468m2 για παραγωγή ψαριών
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
220v Fish Shrimp Aquaculture Paddle Wheel Aerator Fish Production Farm Pond Bubbler
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
60dB Fish Pond Aeration System Aerator Pond Fishing Pond Θερμοκρασία λειτουργίας 0 έως 40C
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0-40℃ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση ισχύος: | 500W |
αερισμός λιμνών απόβλητου ύδατος χαλκού 304#SS 3PH οικοδεσποτών συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος 70M
| Ταχύτητα στροφείων: | 34rpm |
|---|---|
| Αναλογία μειωτών: | 14:1/16:1 |
| Ύφος μειωτών: | Ύφος σκουληκιών |
SS304 Αεριστής Αντλίας Αεροτροφείου Ιχθυοτροφείου για Λίμνη Ιχθυοκαλλιέργειας 12140m2 έως 40468m2
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
1hp 0,75KW Pond Paddle Wheel Aerator Aerator Aquaculture
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |
CE 220V FISH FARM FLOATING SOLAR POND AERATOR FOR FISH POND 50mm
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Δύναμη: | Ηλεκτρικός |
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
1,2 m Aquaculture Pump Pump Pump Pump Πτερωτή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ταχύτητα: | 1450rpm |
|---|---|
| Ικανότητα μεταφοράς οξυγόνου: | ≥4.5kg/h |
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων |

