Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
ηλιακή αντλία χαμηλού θορύβου 45dB 2.2kg φίλτρων λιμνών ψαριών Diy εξόδου 25mm
| Ανώτατο ύψος ανελκυστήρων: | 3m |
|---|---|
| Έξοδος: | 3 ΙΝΤΣΑ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
10W 1,5kg Fish Pond Oxygenator Durable ABS Solar Powered Oxygenator
| Εφαρμογή: | Λίμνη ψαριών |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Χρώμα: | μαύρος |
Electric Pond Paddle Wheel Aerator Ανοξείδωτο ατσάλι 1800Cfm Floating Aerating Fountains
| Μέγιστο βάθος αερισμού: | 16 FT |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτρικός |
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών |
6000L/H αντλία λιμνών κήπων νερού ψαριών ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα πηγών λιμνών 3m ύψους
| Κάλυψη της περιοχής: | 333-666m2 |
|---|---|
| Έξοδος: | 3 ΙΝΤΣΑ |
| Υλικό: | Πλαστικό |
333 στη συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα υδραντλιών 2.2kg λιμνών ψαριών 666m2 για τη λίμνη 200W ψαριών
| Κατανάλωση ισχύος: | 200w |
|---|---|
| Διάμετρος εξόδου: | 25mm |
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία λιμνών ψαριών |
συστήματα αερισμού λιμνών υδραντλιών 6000L/H λιμνών ψαριών 5m για την κυκλοφορία οξυγόνωσης
| ροή: | 25m3/h |
|---|---|
| Έξοδος: | 3 ΙΝΤΣΑ |
| Ανώτατη θερμοκρασία ύδατος: | 35℃ |
Lake Solar Paddle Wheel Aerator Stainless Steel 50m2 Fountain Aerator For Pond
| Θόρυβος: | ≤50db |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | ≥10 έτη |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
Lakes 2m Solar Power Oxygen Air Pump Solar Powered Fish Pond Aerator 10W
| Θόρυβος: | ≤50db |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
| Δύναμη: | Ηλιακός |
25mm Fish Pond Water Pump 333m2 Plastic Aerator For Healthy Fishing Lake Aerators
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Κάλυψη της περιοχής: | 333-666m2 |
| Υλικό: | Πλαστικό |
DC48V 1KW Water Wheel Pond Aerator for Prawn Pond Solar Paddle
| Όνομα προϊόντων: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |
|---|---|
| Χρήση: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα μηχανών υδατοκαλλιέργειας |
| Λειτουργία: | συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών ψαριών |

