Όλα τα Προϊόντα
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών λιμνών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών υδατοκαλλιέργειας
-
Ηλιακή συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ροδών κουπιών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα λιμνών υδραυλικών τροχών
-
Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών
-
Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα στροφείων
-
Υδραντλία λιμνών ψαριών
-
Επιφανειακός αεριστής με ηλιακή ενέργεια
-
Υδραντλία ηλιακής ενέργειας
-
Oxygenator λιμνών ψαριών
-
Συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα κύματος
λέξεις-κλειδιά [ pond ] αγώνας 200 προϊόντα.
50Hz Υψηλής Ταχύτητας Αεριστήρες Long Arm Paddle Wheel Aerator 45kg
| Ποσοστό ροής: | 3.5m ³ /min |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάρκεια ζωής: | ≥20 έτη |
Ηλιακός αερισμός ιχθυοτροφείου 500W Αντλία αέρα Fish Farm
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
| Βάρος: | 10KG |
επιπλέουσες συσκευές εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας 380V 50HZ για την επεξεργασία απόβλητου ύδατος βιομηχανική
| Ποσοστό ροής: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Επιπλέουσα συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας |
| πίεση: | 0.2-0.3Mpa |
220V 30L/Min Πλωτή ηλιακή αντλία νερού 20kg SS Υποβρύχιος Τύπος
| Διάμετρος κολπίσκων: | 50mm |
|---|---|
| Κεφάλι: | 30m |
| Βάρος: | 20KG |
45kg 3,5m3/min Aquaculture Paddle Wheel Aerator 1,5kw Solar Powered
| Δύναμη: | 1.5KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια |
| Μήκος καλωδίων: | 10m |
Ανοξείδωτο ατσάλι 304 Fish Farm Aerator 3M
| Διάμετρος εξόδου: | 50mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Αγροτική συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα ψαριών |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
750W αργόστροφη επιφάνειας συσκευή εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα επιφάνειας συσκευών εμπλουτισμού σε διοξείδιο του άνθρακα 220V 380V αεριωθούμενη
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Διαλυμένο οξυγόνο: | 4.5 (kg/hr) |
| Καύσιμα: | Ηλιακός που τροφοδοτείται |
Αντλία νερού 2,2KW Agriculture Solar Energy Αντλία νερού βιομηχανικής χρήσης από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πηγή ισχύος: | Ηλιακός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
| Ποσοστό ροής: | 30L/min |
30m Head 50mm Dia Sunculture Solar 12v Dc Solar Water Pump
| Διάμετρος κολπίσκων: | 50mm |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 50db |
| Πηγή ισχύος: | Ηλιακός |
0,75Kw 380V Aquaculture Paddle Wheel Aerator
| Μηχανή: | Μόνιμη μαγνητική σύγχρονη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Ελεγκτής μετατροπής συχνότητας |
| Πλαίσιο: | 304# ανοξείδωτο |

